Anasayfa Katalog İletişim
Kurumsal
Yönetim Mesajı
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız
Sosyal Sorumluluk

Yönetim Mesajı

Yönetim mesajı

Kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız,

Mixta olarak sahip olduğumuz köklü geçmişimiz sürecinde siyasi, ekonomik, kültürel ve belki de en önemlisi teknolojik dönüşüme tanıklık ettik. Gelişen teknoloji, bununla beraber hayatımıza yeni giren kavramlar, değişen iş yapış şekilleri ve öncelikler karşısında her daim çevik ve hızlı kararlar aldık. Bugünkü gücümüzün ilk sırrı buradadır. Üretimdeki gücümüzü ise, değişime ayak uyduran değil değişime öncülük eden olma hedefi ve bu yönde hayata geçirdiğimiz uygulamalarla pekiştirdik. Teknolojinin geldiği noktada üretim bantlarımız ve ürünlerimiz 21. yüzyıl anlayışına önderlik etmektedir. Bugün de en önemli gayretlerimiz kapsamında değişime önderlik etmek ve geleceği sorumluluklarımızın bilinciyle yakalamak yer alıyor.

Çalışma arkadaşlarımız, farklı ülkelerdeki iş ortaklarımız ve yerel paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuz bizi daima vizyoner yaklaşımla hareket etme konusunda teşvik ediyor. Üretim ve yönetim süreçlerinde dijitalleşme giderek önem kazanmaktadır. Bu kapsamda şirketimizde en son teknolojiyi üretim hatlarımıza entegre ediyor, Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz yenilikçi sistemleri uygulamaya alıyor, öte yandan enerji verimliliği, su verimliliği gibi konulara odaklanarak hem üretim süreçlerinde hem de nihai üründe doğal kaynakları korumayı gözetiyoruz. Yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluklarımızı da göz ardı etmeden, ekosisteme saygılı üretim yöntemlerini benimseyerek ve doğa için değer yaratarak sürdürülebilirlik ilkelerimiz doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sürdürülebilirlik her yönüyle yakın gelecekte de en önemli gündem maddelerimiz arasındaki yerini alacak. Diğer yandan üretimin bir çıktısı olarak sosyal sorumluluklarımızın farkındayız. Bu bilinç Mixta’nın geleceğe daha güvenli ve emin bakmasını sağlamaktadır.

Mixta olarak istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Çalışanlarımızla birlikte gelecek yıllarda da üretim ve ihracata odaklanarak ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı artıracağız. Planladığımız yatırımları devreye alacak, bir yandan global arenadaki varlığımızı güçlendirme yönündeki çalışmalarımızın kapsamını genişleteceğiz. Türkiye’nin sağlık alanında öncü sanayi kuruluşlarından biri olarak yaşadığımız dünyaya, ülkemize, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza yönelik fayda üretme ve teknolojiyi fayda yaratma için kullanma sorumluluğumuzu devam ettireceğiz.

Birlikte nice başarılara imza atacağımıza inandığım siz değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımızla

Müşteri HizmetleriMixta Medikal

Merhaba!

Size yardımcı olmamı ister misiniz?

06:02