Anasayfa Katalog İletişim
Kurumsal
Yönetim Mesajı
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız
Sosyal Sorumluluk

Hakkımızda

hakkımızda

Dünyanın sağlığını dert ediyoruz.

İnsan yaratılışı gereği hayatı boyunca bir anlamın arayışındadır. Bu anlamı bulabilmek ve amacına ulaşmak için bütün yaşamı boyunca büyük bir çaba içerisinde hayatını idame ettirir. Yaşadıkları, ürettikleri, anıları ve geriye bıraktıkları aranılan bu anlamın ve amacın nihayetinde bir insanlığa ve dünyaya bir miras olarak kalır.

Biz bu durumu keşfettiğimizde düştük yola! Bir anlam oluşturmalı ve bu anlamı geliştirebilmek adına çalışmalıydık.

İçinde bulunduğumuz ve bize sunulan her şeyin kaynağında olduğu gibi bizde anlamımızı, anlatımlarımızı evrenin içinden bulduk.

Evrende milyarca olan bir şey dikkatimizi çekti. Bir şeyden milyarca vardı ve ona rağmen bir tanesi onla karşılaşan herkesi her seferinde daha fazla heyecanlandırıyor, umut veriyor ve mutluluğunu sağlıyordu. Bunu fark ettiğimizde kendimize yükleyeceğimiz misyon, kendimize vereceğimiz isim dahil her şeyin farkındalığına eriştik bir anda.

Bir kuyruklu yıldızın varlığı, adı, misyonu adeta içimize sonsuz bir coşku kattı. Farkındalığımızın oluştuğu ilk anda enerjimizi nirvanalara ulaştırdı. Hoş hala öyle ya!

Kendimize Mixta dedik. Bir kuyruklu yıldızın adını verdik. Bizden milyarlarca olsa dahi bizi ilk gören heyecanlansın, umutlansın ve mutlu olsun diyerek bir anlam yükledik kendimize.

2007 yılından beri bunu başardık ve öyle görünüyor ki; misyonumuz, faaliyetlerimiz birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız, dost müşterilerimiz ile başarmaya da devam edeceğiz.

Sağlık sektöründe var olanı daha ilk andan beri daha farklı yorumladık. Kullanımını kolaylaştırdık, farklılaştırdık. Kabul ediyoruz dönem dönem olmayan şeyleri de sektöre kazandırıyoruz. Bazen de olana farklılık kazandırıyoruz.

Mixta anlamı; günümüzde kendini o kadar çok geliştirdi ve her an geliştirilen dünyaya o kadar adapte oldu ki; artık sadece sağlık sektöründe katma değerli ürünler üreten bir kurum halinden çok daha fazlası oldu.

Artık sağlık kampüsü, hastane veyahut daha küçük sağlık işletmelerinin projelerinde tecrübesine başvurulan, proje için destekleri talep edilen, projeyi yönlendiren, projenin bugünkü ihtiyaçlarının yanı sıra yarınını görebilen ve buna göre dizayn edilmesini sağlayan, projelerin tasarruflu, doğru ve işlevsel konumlandırılmasını sağlayan bir kuruma dönüştü.

Bugün 5 kıta 85 ülke de oluşturduğumuz farkın, sağladığımız katma değerin ve ürettiğimiz faydalı ürünlerin insanlığın hayatını kolaylaştırdığını gördükçe yola çıktığımızda kendimize yüklediğimiz anlamın hayat bulduğunu hissettikçe mutluluğumuz çok daha artıyor.

Müşteri HizmetleriMixta Medikal

Merhaba!

Size yardımcı olmamı ister misiniz?

06:00